Aktualności

Rok Edmunda Strzeleckiego

Podczas uroczystości z okazji obchodów Roku Edmunda Strzeleckiego, które odbyły się 14.11.2023r. – na ręce naszej Pani Dyrektor, Agaty Gust, zostały przekazane podziękowania i medal dla Przedszkola nr 17 Ikarek w Poznaniu.

Kontynuuj czytanie➝

Narodowe Święto Niepodległości

W najbliższy piątek w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. O godzinie 11:11 dzieci odśpiewają hymn Polski a wcześniej dzieci z grupy Miniaturka wystąpią w przedstawieniu z okazji święta Ikarka. Prosimy o ubranie dzieci na galowo.

Kontynuuj czytanie➝

Syty_POZnan!

Nasze przedszkole w listopadzie bierze udział w Akcji Syty_POZnan!To największa zbiórka żywności w placówkach edukacyjnych w Poznaniu.Zebrana żywność będzie przekazana organizacjom charytatywnym na terenie Poznania. Dziękiudziałowi w kampanii edukujemy i zwiększamy świadomość na temat problemu głodu i brakuśrodków na żywność. Chcemy równieżkształtować w najmłodszym pokoleniu ducha działania na rzecz lokalnej społeczności.Link do fanpaga na Facebooku:https://www.facebook.com/profile.php?id=100095483535419Link do profilu na Instagramie:https://www.instagram.com/syty_poznan/Dołącz do wydarzenia aby być na bieżąco!https://fb.me/e/4XxjRwGnY

Kontynuuj czytanie➝